Video marketing vlog - wprowadzenie

26 lipca, 2018

Video marketing vlog - pierwszy odcinek: "Jak gdzie i dlaczego warto korzystać z video marketingu"

Dostajemy bardzo dużo pytań na temat tego, czym jest video marketing i jak wykorzystać go w swoich działaniach marketingowych. Jest tego tak dużo że postanowiliśmy zrobić vlog na którym postaramy się opowiedzieć krok po kroku jak można wykorzystać video marketing do promocji swojej marki, usługi lub firmy w sieci i nie tylko.

W naszej agencji pojęcie video marketingu traktujemy bardzo szeroko. Przede wszystkim jest to oczywiście wszelkie działania marketingowe zrealizowane przy użyciu formatu video.

Są to działania krótkoterminowe oraz działania długofalowe. Jednak trzeba brać pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Ważna w tym wypadku jest na pewno nienachalność przekazu. Nie chcemy aby nasze reklamy i filmy w sieci "krzyczały" do widza: "Kup mój produkt bo jest najlepszy z najlepszych i kropka!" Wywołując w ten sposób tylko niechęć i szybsze naciskanie przycisku "pomiń reklamę".

Zachęcam do obejrzenia krótkiego, pierwszego odcinka naszego vloga którym wprowadzamy ten temat. Mówimy o tym czym jest video marketing i jak go można wykorzystać zwiększając sprzedaż swoich produktów lub promując markę. Budując społeczność skupiona wokół marki. Ludzi którzy nie tylko będą chcieli korzystać z Twoich produktów czy usług ale będą polecać je dalej.

W kolejnych filmach będziemy opowiadać o tym jak przygotować się do działań marketingowych wykorzystujących video, jak przygotować materiały video, jak wygląda praca na planie i wiele więcej. Zapraszamy do subskrybcji Video marketing.

Nasza Agencja Flipside zajmuje się produkcją filmów (filmów korporacyjnych, promocyjnych, rekrutacyjnych i innych), reklam (telewizyjnych i internetowych) i animacji 2Di 3D. Zajmujemy się też filmowaniem imprez firmowych, konferencji i meetingów oraz wydarzeń sportowych i  artystycznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Odbierz ebook

Szybki kontakt:

Tel: 509 846 451 lub 509 672 396
e-mail: kontakt@flipside.pl

Napisz nam o swoich potrzebach.
Skontaktujemy się z Tobą by przedstawić pomysły oraz możliwości 
rozwinięcia Twojego biznesu dzięki video marketingowi. 
© Copyright 2016 - Agencja Flipside - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram