Odbierz ebook "Video dla biznesu"

5 kwietnia, 2022

Bardzo często klienci zwracają się do nas z pytaniami: Jakie filmy będą najlepsze dla mojej branży? Jakie filmy pozwolą mi dotrzeć do klientów z moim produktem lub usługą? Czy warto inwestować czas i pieniądze w video marketing w mojej branży? Jak to zrobić dobrze? Aby odpowiedzieć na te i inne pytania, przygotowaliśmy poradnik w formie ebook "Video dla biznesu - 3 najskuteczniejsze formy video marketingu"

odbierz ebooka

Co znajdziesz w środku?

Ta publikacja to skrócony zbiór naszych dziesięcioletnich doświadczeń w produkcji różnego typu materiałów video (reklam video, filmów promocyjnych, korporacyjnych, animacji - explainer video itp.). Ograniczmy się tu do prezentacji trzech, naszym zdaniem najskuteczniejszych form video marketingu.

Najciekawsze jest to, że te trzy wybrane formy video działają w każdej branży. Niezależnie od tego czy świadczysz usługi online, sprzedajesz produkty w sklepie internetowym, produkujesz części elektroniczne, prowadzisz salon fryzjerski lub warsztat mechaniczny - w każdym przypadku te formy video marketingu sprawdzą się bardzo dobrze.

Odbierz ebooka "Video dla biznesu"

W jaki sposób możesz otrzymać tego ebooka? Nic prostszego. Wypełnij poniższy formularz gdzie podajesz tylko swój adres e-mail oraz imię. W ten sposób zapisujesz się na naszego newslettera. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najnowszych informacji na temat video marketingu, które możesz wykorzystać do rozwoju Twojej firmy, marki lub zwiększenia sprzedaży. Nie wysyłamy spamu a nasze wiadomości wysyłamy tylko raz w miesiącu.

Na podany adres otrzymasz email z prośbą potwierdzenia. Po potwierdzeniu dostaniesz od nas w prezencie ebook "Video dla biznesu" w formie pdf.

O autorze:

Darek Majewski
Dariusz Majewski
Jest założycielem Agencji Flipside. Od lat związany z produkcją reklam video, filmów i animacji. Operator kamery i montażysta filmowy oraz motion designer. 

Kontakt bezpośredni: darek@flipside.pl
ebook - video dla biznesu

Szybki kontakt:

Tel: 509 846 451 lub 509 672 396
e-mail: kontakt@flipside.pl

Napisz nam o swoich potrzebach.
Skontaktujemy się z Tobą by przedstawić pomysły oraz możliwości 
rozwinięcia Twojego biznesu dzięki video marketingowi. 
© Copyright 2016 - Agencja Flipside - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram