Nowoczesne filmy produktowe

19 listopada, 2021

Jesteśmy zniechęceni długimi artykułami, aby dowiedzieć się o cechach i o tym jak działa dany produkt. Większość firm ma tego świadomość i ceniąc czas swoich klientów zaczynają inwestować w różne formy filmów produktowych.

Nowoczesne filmy produktowe w ciągu kilku sekund pozwalają na zapoznanie się z produktem, co czyni go doskonałą formą przekazu. Filmy te, to takie treści w których prezentujemy produkt, który chcemy przedstawić potencjalnemu klientowi. Takie filmy idealnie urozmaicają ofertę, ale przede wszystkim pomagają wzbudzić zaufanie wśród ludzi.

Filmy produktowe - zdjecie 01

Dzisiejsza technologia pozwala nie tylko zareklamować już istniejący produkt, ale dzięki animacjom możemy stworzyć jeszcze fizycznie nie istniejące rzeczy. Takie możliwości pozwalają pozyskać sponsorów lub środki na produkcję prototypu. Animatorzy mogą stworzyć wirtualny produkt 2D lub 3D, pokazać jego funkcjonalność, zalety, konstrukcję, wnętrze w ten sposób w jaki nie byłoby to możliwe w klasycznym video. W tym wypadku ogranicza Nas tylko wyobraźnia!

Łącząc animację z klasycznym video uzyskujemy nowoczesny film, który podnosi prestiż firmy i wpływa na jej pozytywny wizerunek. Coś co kiedyś było dostępne tylko dla dużych firm, teraz możliwe jest nawet dla małych przedsiębiorstw.

Filmy produktowe - zdjecie 02

Nowoczesne filmy produktowe to również kreatywne podejście operatorów filmowych. Mówimy tu o nieszablonowej technice nagrywania i operowania kamerą. Do tego dochodzą efekty dźwiękowe oraz dopasowany podkład muzyczny, który spaja cały film.

Wisienką na torcie jest sztuka montażu, który ma za zadanie zachwycić widzów i zostawić ich z widzianymi obrazami na długi czas.

Nowoczesny film produktowy poza takimi oczywistościami jak dobry sprzęt do rejestracji i obróbki materiałów video, to przede wszystkim lata doświadczenia i ogromna wiedza z zakresu: animacji, technik operatorskich, montażowych, czy color gradingu.

Możemy Ci pomóc w sprzedaży w Twojej firmie produkując taki film, śmiało skontaktuj się z Nami!

O autorze:

Calango
Łukasz Tadla
Jest operatorem kamery i drona oraz montażystą video. Świetnie sprawdza się również w roli kreatywnego fotografa. Na plenie filmowym zawsze pełen energii oraz świetnych pomysłów.

Kontakt bezpośredni: lukasz@flipside.pl

Szybki kontakt:

Tel: 509 846 451 lub 509 672 396
e-mail: kontakt@flipside.pl

Napisz nam o swoich potrzebach.
Skontaktujemy się z Tobą by przedstawić pomysły oraz możliwości 
rozwinięcia Twojego biznesu dzięki video marketingowi. 
© Copyright 2016 - Agencja Flipside - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram