Nowe funkcje w Youtube Studio

22 kwietnia, 2020

Jeśli zajmujesz się tworzeniem filmów i/lub publikacją tych treści na Youtube, na pewno zaciekawią Cię nowe funkcje, które pojawiły się w panelu Youtube Studio. Znika dotychczasowa, klasyczna wersja Studia twórców, a na jej miejscu pojawia się masa ciekawych i przydatnych funkcji.

youtube studio 01

W Youtube Studio pojawia się wiele udogodnień i ciekawych funkcji, są to m.in.:

  • Zmiany na pulpicie nawigacyjnym (w jednym miejscu wyświetlane są najważniejsze informacje o kanale)
  • Wprowadzenie karty migawki wideo dzięki czemu możesz zobaczyć informacje o najnowszym filmie
  • Ulepszone statystyki (dokładniejsze statystyki w czasie rzeczywistym)
  • Spersonalizowane analizy

Samo dodawanie filmu w Youtube Studio również ulega zmianie. Zmiany te mają usprawnić cały proces i sprawić, że publikowanie będzie łatwiejsze. Jeśli natomiast chodzi o statystyki (takie jak ilość wyświetleń oraz współczynnik klikalności) Youtube Studio ma już w ciągu trzech godzin od opublikowania filmu pokazywać takie dane jak odsetek wyświetleń miniatury, które prowadziły do wyświetlenia filmu oraz częstotliwość pokazywania miniatury. Ma to na celu pomóc w ewentualnych poprawkach miniatur i tytułów filmów, których celem będzie oczywiście zwiększenie liczby wyświetleń.

To tylko kilka wybranych, nowych funkcji, które pojawiły się w Youtube Studio. Zachęcamy do ich testowania na swoich kanałach na Youtube (https://studio.youtube.com/). Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy produkcji lub publikacji treści video to zachęcam do kontaktu. Zawsze chętnie pomożemy.

Szybki kontakt:

Tel: 509 846 451 lub 509 672 396
e-mail: kontakt@flipside.pl

Zostaw swój e-mail lub telefon.
Skontaktujemy się z Tobą by przedstawić pomysły oraz możliwości 
rozwinięcia Twojego biznesu dzięki video marketingowi. 


Dane zbieramy tylko do kontaktu. Prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Szczegóły: tutaj.

© Copyright 2016 - Agencja Flipside - All Rights Reserved
phoneenvelopelocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram