...
Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Nauka filmowania w Twojej firmie

Nauka filmowania w Twojej firmie

  Czy Twoja firma zakupiła nowy sprzęt filmowy? A może planujecie wewnętrzne produkcje filmów, reklam, prowadzenie vlogów, czy nagrywanie konferencji? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Oferujemy specjalistyczne kursy nauki filmowania, czyli obsługi sprzętu filmowego, prowadzone bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy.

  Zmień swoich pracowników w mistrzów filmowania. W dobie cyfrowej, gdzie każdy obraz czy wideo ma olbrzymie znaczenie, pomagamy Twojej firmie wykorzystać pełen potencjał nowoczesnych technologii filmowych. Przekształć zwyczajne biurowe środowisko w kreatywne studio z naszymi profesjonalnymi szkoleniami z obsługi sprzętu filmowego.

  zajęcia praktyczne podczas nauki filmowania

  Dla kogo są te szkolenia?

  Nasze szkolenia są skierowane do pracowników, którzy chcą nauczyć się, jak efektywnie wykorzystać zakupiony sprzęt do osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów. Niezależnie od tego, czy mają już doświadczenie w pracy z kamerą czy też są to osoby całkowicie nieobeznane z produkcją video.

  Co zyskasz dzięki naszym szkoleniom?

  Nauka na miejscu – prowadzimy kursy bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy, na Waszym sprzęcie. Dzięki temu uczestnicy szkolenia mogą praktycznie i w realnych warunkach pracy zgłębiać tajniki filmowania. Nie ma lepszego sposobu na naukę, niż praktyczne doświadczenie!

  Doświadczony instruktor – nasz trener to prawdziwy weteran branży filmowej. Podczas kursu nie tylko nauczy Was obsługi sprzętu, ale także podzieli się życiowymi hackami i profesjonalnymi technikami filmowania, które pomogą Wam osiągnąć kinową jakość w każdym projekcie.

  Dostosowane programy – rozumiemy, że każda firma jest inna, a co za tym idzie – potrzebuje indywidualnego podejścia. Dlatego nasze szkolenia dostosowujemy do specyfiki Waszej działalności oraz używanego sprzętu, co gwarantuje, że nauka będzie nie tylko efektywna, ale i w pełni zintegrowana z Waszymi codziennymi potrzebami.

  Nauka filmowania produktowego wideo

  Nauka filmowania – osobiście lub online

  Nasze kursy prowadzimy w formie spotkań osobistych indywidualnych lub grupowych. Oznacza to że nasz instruktor przyjeżdża ze swoim sprzętem do Twojej firmy i na miejscu prowadzi zajęcia indywidualne lub grupowe. Taki kurs trwa ok 5 – 6 godzin.

  Nauka filmowania z Flipside dostępna jest również w formie kursów realizowanych online za pomocą dowolnej platformy (np. Microsoft Teams, Google Meet itp). Dopasowujemy platformę oraz rodzaj szkolenia do wymogów klienta.

  Formularz zapisów online

  Skorzystaj z naszego formularza zapisów dostępnego online (poniżej) i wybierz interesujący Cię kurs oraz dogodny termin i godzinę. Każde ze szkoleń trwa ok 4-5 godzin. Rezerwacja jest całkowicie darmowa. Po rezerwacji instruktor skontaktuje się z Tobą by potwierdzić wybrany przez Ciebie termin oraz ustalić szczegóły i przygotować materiał najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

  Jakie kursy wideo prowadzimy?

  Są to kursy z obsługi kamer, aparatów, mikrofonów, światła filmowego itp. Wszystkich elementów potrzebnych do realizacji świetnie wyglądających filmów. Doradzamy również w wyborze i zakupie niezbędnego sprzętu.

  Prowadzimy również kursy montażu filmowego oraz animacji wideo na dowolnej platformie. Pracujemy zarówno na programach Adobe jak i Blackmagic Design. Możemy jednak przygotować szkolenie pod dowolną platformę służącą do montażu filmowego.

  Nagrania u klienta

  Ile kosztuje kurs filmowania?

  Koszt szkolenia w dużej mierze zależy od zakresu jaki ma obiąć. Średni kurs szkolenia obejmujący naukę filmowania, nauke obsługi kamery lub aparatu, mikrofonów oraz sposoby doboru i ustawiania światła na planie filmowym to koszt ok 1800 zł netto. Kurs montażu filmowego oraz podstawy tworzenia animacji wideo to zbliżony koszt, czyli ok 1700 zł netto.

  Praktyka filmowania przede wszystkim

  Nasze kursy zbudowane są w taki sposób by każda osoba nabyła przede wszystkim umiejętności praktycznych w pracy z kamerą, nagrywaniu dźwięku na planie filmowym czy ustawianiu światła i planowaniu nagrać filmowych.

  Oprócz samego kursu istnieje możliwość umówienia się z instruktorem na wspólną realizację filmową w formie zajęć praktycznych organizowanych przez firmę lub przez Flipside. Na takich spotkaniach pracujesz na planie filmowym a instruktor monitoruje, doradza i udziela wskazówek podczas całej realizacji.

  Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat, który jest potwierdzeniem nabytych przez Ciebie umiejętności.

  nauka filmowania - widok zza kamery

  Dlaczego warto wybrać naukę filmowania z Flipside?

  Inwestując w nasze szkolenia, inwestujesz w przyszłość swojej firmy. Wiedza i umiejętności nabyte przez Waszych pracowników przełożą się na lepszą jakość tworzonych materiałów, co może znacząco wpłynąć na Wasz wizerunek i zasięg w mediach. Niezależnie od tego, czy celujecie w podniesienie zaangażowania w mediach społecznościowych, czy wzbogacenie portfolio firmy o profesjonalnie wykonane materiały video, nasze szkolenie jest krokiem w kierunku osiągnięcia tych celów.

  Aby zapisać się na kurs wystarczy że wyślesz do nas wiadomość w której krótko opiszesz swoje potrzeby oraz podasz interesujący CIe termin. W odpowiedzi skontaktujemy się z Tobą by potwierdzić termin lub zaproponować inny oraz omówić szczegóły.

  Dołącz do grona firm, które już dziś tworzą zawodowe filmy dzięki naszej pomocy.

  +48 509846451

  +48 509672396

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.