Filmy produktowe dla sklepu online

Wykorzystaj video w sklepie internetowym. Dzięki temu zwiększysz sprzedaż i zyskasz nowych klientów.
Filmy produktowe na karcie produktu zwiększają sprzedaż nawet o 50%.
Ponadto video umieszczone na stronie internetowej wpływa na SEO. Twoja strona będzie wyświetlana wyżej w wynikach wyszukiwania. 

Video produktowe i nie tylko

Aby skutecznie wspierać sprzedaż w sklepie internetowym warto wykorzystać video. Nie chodzi tylko o filmy produktowe ale również takie formaty jak: video poradniki, filmy instruktażowe, porównania produktów oraz video recenzje. 

Dzięki temu zyskujesz klientów, którzy świadomie wybierają oraz kupują Twoje produkty. Zmniejsza się więc ilość zwrotów. Ponadto budujesz świadomość swojej marki, promujesz się jako eksperta w danej branży. 

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes. 
Kontakt

Przykładowe filmy

ZOBACZ CAŁE PORTFOLIO

Doświadczenie i kompleksowość

Już ponad 10 lat zajmujemy się produkcją róznego typu materiałów filmowych. Są to filmy produktowe, animacje, poradniki video, filmy instruktażowe i inne. 
Zajmujemy się kompleksową realizacją. Od pomysłu po publikację gotowego materiału i monitoring efektów.

Stworzymy dla Ciebie oryginalny film, który sprawi że wzrośnie sprzedaż w Twoim sklepie, zdobędziesz nowych klientów a dotychczasowi klienci będa bardziej zadowoleni z zakupów w Twoim sklepie. Zostaw nam swój. Przedstawimy Ci nasze pomysły na to jak możesz rozwinąć swój biznes.
Kontakt

Zaufali nam

flisnci flipside
© Copyright 2016 - Agencja Flipside - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram