Brief online

17 stycznia, 2022

Klienci często pytają, jakich informacji potrzebujemy do przygotowania oferty, przedstawienia naszych pomysłów na realizację oraz ustalenia szacunkowego kosztorysu filmu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowaliśmy kilka narzędzi, które usprawniają ten proces. 

brief online - flipside 01

Brief online

Na stronie zamieściliśmy Brief online - formularz z zestawem pytań.  Wypełnienie Briefu pomoże Ci sprecyzować potrzeby a nam przygotować dla Ciebie kompleksową ofertę, przedstawić pomysły i szacunkowy kosztorys realizacji. 

Pytania dotyczą głównych założeń Twojego filmu reklamowego lub animacji. Użyj go do sprecyzowania i przekazania nam swoich celów. Te podstawowe informacje pomogą stworzyć wstępny scenariusza i przygotować wycenę. 

Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na niektóre pytania, pozostaw puste pole. Skontaktujemy się z Tobą, pomożemy sprecyzować cele oraz zaproponujemy skuteczne rozwiązania.

Przejrzyj formularz pod tym linkiem. W razie wątpliwości, nie wahaj się - zadzwoń do nas (509 672 396 Anna). Nie musisz wypełniać wszystkich pól. Możemy zrobić to wspólnie.

Brief do pobrania jako doc lub pdf

Jeśli wolisz pobrać formularz na swój komputer i na spokojnie popracować na nim w wolnym czasie, możesz to zrobić tutaj: Link

Jakiś czas temu opisywaliśmy ten formularz bardzo obszernie na naszym blogu. Artykuł na ten temat znajdziesz tutaj

Standardowy kontakt

Prawie na każdej podstronie znajduje się formularz do szybkiego kontaktu za pośrednictwem którego możesz nam wysłać e-mail z zapytaniem. 

Jesteśmy również dostępni przez telefon (509 846 451 lub 509 672 396) lub za pośrednictwem naszego konta na Facebooku.

O autorze:

Darek Majewski
Dariusz Majewski
Jest założycielem Agencji Flipside. Od lat związany z produkcją reklam video, filmów i animacji. Operator kamery i montażysta filmowy oraz motion designer. 

Kontakt bezpośredni: darek@flipside.pl

Szybki kontakt:

Tel: 509 846 451 lub 509 672 396
e-mail: kontakt@flipside.pl

Napisz nam o swoich potrzebach.
Skontaktujemy się z Tobą by przedstawić pomysły oraz możliwości 
rozwinięcia Twojego biznesu dzięki video marketingowi. 
© Copyright 2016 - Agencja Flipside - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram