Usługi

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Zajmujemy się szeroko pojętym video marketingiem. Zaczynając od planowania strategii marketingowej, założeń i scenariusza. Przez przygotowanie do zdjęć, castingi, przygotowanie planu, zdjęcia oraz animacje. Po produkcję gotowej reklamy, filmu, animacji lub teledysku.

Reklamy
telewizyjne, internetowe
Tworzymy reklamy telewizyjne, internetowe oraz do innych zastosowań (np. do wyświetlania na monitorach podczas targów, w sklepach, na bilbordach itp.). Dobrze zaplanowana strategia marketingowa oparta na reklamie video bardzo mocno wpływa na rozpoznawalność marki, sprzedaż danych produktów czy usług oraz sentyment w stosunku do firmy, marki, produktu czy usługi.
Animacje
prezentacje, explainer video
Animacje przedstawiające sposób działania usługi (strony internetowej, usługi online itp), prezentacja produktu czy marki. To ciekawy sposób pokazania jak działa dana usługa lub czym zajmuje się firma. Dzięki temu klient ma możliwość w szybki sposób zrozumieć działanie usługi, poznać markę oraz dowiedzieć się przydatnych informacji. Dzięki szybciej może podjąć decyzję o skorzystaniu z danej usługi, przekonać się do marki czy podjąć współpracę z firmą.
Marketing virusowy
inside and outside
Strategia video marketingu oparta na założeniu że przygotowany materiał filmowy będzie rozprzestrzeniał się w sieci niczym virus. Często są to materiały kontrowersyjne, bardzo ciekawe lub śmieszne. Genialny pomysł, plan oraz wykonanie dają niesamowite efekty marketingowe wielokrotnie przewyższające swymi wynikami tradycyjne formy reklamy.
Inne
korporacyjne, sportowe...
Różnego rodzaju filmy korporacyjne pokazujące daną firmę, czy dział. To video wykorzystywane wewnątrz firmy i prezentujące jak działa. Często wykorzystywane też na różnego rodzaju targach itp. Filmy BHP (prezentujące np. zachowanie podczas pożaru itp), rejestracja imprez (sportowych, tanecznych i innych) oraz teledyski muzyczne.

CENNIK

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w oparciu o wiele zmiennych, takich jak: założenia scenariusza, czas trwania, potrzebne środki (ludzie i sprzęt) oraz czas przygotowania.

Poniżej podany cennik ma charakter czysto orientacyjny.

STARTER

500 – 3,5 tyś zł

W ramach tego pakietu oferujemy usługi w zakresie przygotowania reklamy lub animacji. W szczególności takie usługi jak:

  • ANIMACJA 2D (muzyka wybrana z biblioteki, polski lektor, prosta animacja 2d, video infografika lub video typografia)
  • REKLAMA (reklama dla tv lokalnej, zdjęcia w studiu, 1 operator, 1 oświetleniowiec/dźwiękowiec, montaż i postprodukcja)
  • REJESTRACJA IMPREZY (jedna kamera z operatorem)

PREMIUM

3 – 9 tyś zł

W pakiecie premium oferujemy przygotowanie scenariusza, konsultacje w zakresie całej strategii marketingowej. W szczególności:

  • ANIMACJA 2D lub 3D (wybrana muzyka z biblioteki lub komponowana, polski lektora lub zagraniczny, przygotowanie bardziej skomplikowanych animacji 2D lub 3D, w tym pakiecie są wszelkiego rodzaju prezentacje usług i produktów, explainer video itp)
  • REKLAMA (reklama dla telewizji lokalnej, zdjęcia w studiu, w biurze lub w plenerze, wybór aktorów, 1-2 kamery, oświetleniowiec, dźwiękowiec i wizażystka, montaż i postprodukcja)
  • FILM KORPORACYJNY (w tym filmy BHP i inne)
  • REJESTRACJA WYDARZENIA (wielokamerowa rejestracja imprezy sportowej, tanecznej itp.)

BUSINESS

6 – 50 tyś zł

W tym pakiecie oferujemy całe spektrum usług:

  • ANIMACJA 2D lub 3D (wybrana lub komponowana muzyka, dowolny lektor, przygotowanie skomplikowanych animacji oraz modelowanie obiektów 3D. Wszelkiego rodzaju animacje pokazujące sposób działania produktu lub usługi, tutoriale techniczne, explainer video i inne)
  • REKLAMA (reklama telewizyjna dla tv lokalnej lub ogólnopolskiej, zdjęcia w dowolnej lokalizacji, od 1 do 10 kamer z obsługą, oświetlenie i dźwięk. Pełna obsługa planu zdjęciowego. Montaż, koloryzacja i przygotowanie materiału pod konkretne medium)
  • INNE