O nas

KIM JESTEŚMY

Naszą pasją zawsze był film, reklama i animacja. Marzenia o pracy na planie filmowym z kamerą oraz tworzeniu wspaniałych filmów, ciekawych reklam i animacji. Zaczynając od fotografii, tworzenia animacji poklatkowych oraz pierwszych montaży te marzenia powoli stawały się rzeczywistością.

Miały lata pełne planów, zdjęć oraz montaży. Zmieniał się sprzęt i technologie. Uczyliśmy się pracy w różnych warunkach podczas zdjęć do reklam, filmów i teledysków zbierając doświadczenie i umiejętności.

Dziś oferujemy swoje usługi i doświadczenie klientom z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych.

Tworzymy nowoczesne reklamy dla telewizji oraz na potrzeby kampanii internetowych, prezentacje firm, produktów i usług, filmy korporacyjne, animacje 2D i 3D oraz animowane infografiki. Nie ma zadań niemozliwych a każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pracujemy zarówno dla dużych marek jak i dla małych startupów.

Nasza praca jest naszą pasją więc robimy ją najlepiej jak umiemy wkładając w to nasze serce, doświadczenie i sprzęt.

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Tworzymy reklamy i animacje na rynek globalny. Naszymi klientami są osoby, firmy i marki z Polski, Europy i całego świata. Pracujemy zarówno dla dużych, znanych marek jak i dla małych startupów.

ZESPÓŁ

Trzon zespołu tworzą pasjonaci video marketingu, reklamy, filmu i animacji. W zależności od potrzeb produkcyjnych zespół ten jest powiększany o poszczególnych specjalistów, scenarzystów, operatorów czy obsługę planu z którą stale współpracujemy. Dzięki temu możemy proponować naszym klientom konkurencyjne ceny dopasowane do założeń budżetowych.

DARIUSZ MAJEWSKI

CEO and Founder

Założyciel, operator, montażysta, grafik i motion designer. Specjalista do spraw video marketingu.

Kontakt:
e-mail: darek@flipside.pl
tel. +48 509 672 396

MAJA MŚCIWUJEWSKA

Scenarzystka, reżyser

Pełna szalonych pomysłów scenarzystka i nieubłagany reżyser na planie zdjęciowym. Często sama staje za kamera w roli operatora.

Kontakt:
e-mail: maja@flipside.pl
tel.

KRZYSZTOF PORADZIŃSKI

Asystent operatora, oświetleniowiec, animator 3D

Specjalista do spraw oświetlenia planu oraz doskonały animator elementów 3D (modelowanie i animacja 3D). Sprawia że w animacjach pojawia się to, czego zabrakło na planie zdjęciowym.

Kontakt:
e-mail: krzysiek@flipside.pl
tel.

ANNA MAJEWSKA

Scenarzystka, asystentka reżysera, kontakt z klientem.

Scenarzystka i nieoceniona asystentka reżysera na planie zdjęciowym. Z zamiłowania wizażystka i stylistka. Zajmuje się również kontaktem z klientem oraz księgowością i wszelkimi sprawami formalnymi.

Kontakt:
e-mail: ania@flipside.pl
tel. +48 509 672 396

CO KLIENCI MÓWIĄ O NAS

Kilka słów od naszych klientów, partnerów, współpracowników i przyjaciół.

damian

Szalona ekipa do zadań specjalnych z ogromną dawką doświadczenia. Zawsze gotowi na briefy, zawsze w terminie dowożą produkcję.

Damian Tokarczyk. OX Media
Michal

Flipside to współautor naszych największych sukcesów związanych z produkcją treści video. Realizowane przez Flipside klipy obejrzały już setki tysięcy internautów i na stałe zagościły w naszej strategii marketingowej na najbliższe lata. Polecam wszystkim, tym bardziej że sam mam zamiar współpracować z tymi ludźmi jak najdłużej.

Michał Sadowski. Brand24.pl
Gabriela

Sprawnie i bezproblemowo, tak mozna opisać współpracę z Flipside. Z takimi ludźmi aż miło się pracuje. Polecam.

Gabriela Małecka, JWP Rzecznicy Patentowi
Asia

Współpraca z Flipside była dla nas czystą przyjemnością. Ich profesjonalizm i odpowiednia obsługa klienta spełniły nasze wszelkie oczekiwania oraz pomogły stworzyć filmik zgodny z naszymi wymogami. Od teraz komunikowanie o funkcjonalnościach portalu mojepanstwo.pl stało się dla nas łatwiejsze.

Asia Przybylska. fundament.ngo